Fellne 17 ' Opel

Shitet nga: ardian 08 Shk 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 17 ' ( Borbet ca ) Opel , te sapo ardhura nga gjermania ,
me guma te veres pothuajse te reja Goodyear 225.45.r17 ,
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : Opel
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim