Fellne 17 '

Shitet nga: ardian 08 Shk 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 17 ' ( DBV ) te sapo ardhura nga gjermania ,
pa guma
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave :
VW : Golf 4 , Bora , Beetle , Polo ...
Skoda : Fabia , Octavia ...
Audi : a1, a2 , a3 , TT ...
Seat : Ibiza , Toledo ...


Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim