Fellne 17 '

Shitet nga: ardian 19 Pri 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   390 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 17 ' ( Wolfrace ) , te sapo ardhura nga gjermania ,
pa goma
me garancion
Fellnet jan me 4 vrima
Ju bajn veturave : VW , Opel , Seat , Skoda , Audi , Ford ...
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim