Fellne 17 '

Shitet nga: ardian 08 Shk 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 17 ' ( ENZO ) te sapo ardhura nga gjermania ,
Me guma M+S Continental 225.55.r17 shum te mira
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : VW , Audi , Mercedes

Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim