Fellne 17 '

Shitet nga: ardian 08 Shk 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 17 ' ( Aluett ) te sapo ardhura nga gjermania ,
me goma Michelin m+s shum te mira 215.55.r17
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : VW , Audi , Mercedes
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim