Fellne 17" per BMW

Shitet nga: Valon 03 Dhj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon 17" per bmw 5 jon shum te rujtne dhe nuk kan asnje gervishtje. Jon komplet me goma te veres 245-55-17. Jon 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim