Fellne 17

Shitet nga: Ximi 07 Krr 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 per pezho origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim