Fellne 17'

Shitet nga: Extra 19 Mar 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17' me goma te veres jan te ardhura nga zvicrra
Bej edhe ndrrim me fellne me te vogla 15'
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim