Fellne 17

Shitet nga: Rinor 06 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga 17 per bmw audi mersedes sa po kan ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim