Fellne 17 col

Shitet nga: Florim 28 Mar 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

249 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga 17 col te ardhura nga ch jbokn per mecedes audi opel wolcwagen kromin ka nevoj per ngjyrosje 045459150/044732032
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim