Fellne 17 coll me goma vere

Shitet nga: Adem 21 Pri 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 17 coll me goma vere te sapo ardhura nga zvicra per alfo romeo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim