Fellne 17 inch Passat

Shitet nga: fellne 17 24 Shk 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten lire e mire
tel 045684519 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim