Fellne 17 t-mercedesit

Shitet nga: 044108340 28 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   295 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 t ardhura nga ch goma tdimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim