Fellne 17

Shitet nga: Afrim 20 Tet 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 me goma te veres 225/45/R17 , gomat Sava M+S, Bëjmë nderrim me fellne për mercedes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim