Fellne 17

Shitet nga: Fellne 24 Mar 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Fellne me Goma te veres 215/45/17 me 4 Bulona(shtrafa)jan kan te montumw ne Peugeot 307 ,ndrrim nuk bejm flm per mir kuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim