Fellne 17

Shitet nga: Fellne 17 25 Mar 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 me goma te veres 205/45 R17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim