Fellne 17

Shitet nga: Fellne 18 Gsh 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 per VW dhe audi me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim