Fellne 17

Shitet nga: fellne 22 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 me guma tveres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim