Fellne 17

Shitet nga: xxxx 07 Dhj 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 shum tmira me 4 bira un i kam npasat jan tfiatit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim