Fellne 17

Shitet nga: Afrim 05 Tet 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet 17-she me goma SAVA M+S ,te ardhuara nga zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim