Fellne 17c

Shitet nga: Astrit 21 Sht 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon te ruajtura me goma pak te perdorua 17 per audi etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim