Fellne 17col

Shitet nga: Florim 28 Mar 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

249 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat 17col pa goma te ardhura nga ch-ja veq qe kromi ka nevoj per ngjyrosje 045459150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim