Fellne 17q

Shitet nga: Mergim 08 Mar 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per golf 5 dhe vetura tjera por nuk e di me
Saktesi per qfar veture bejn
Qmimi 350€ bej ndrrim me iPhone 5S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim