Fellne 18

Shitet nga: ardian 19 Pri 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 18 ' ( DBV ) te sapo ardhura nga gjermania ,
Me guma te veres 225.40.r18 pothuajse te reja
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave :
VW : Golf 4 , Bora , Beetle , Polo ...
Skoda : Fabia , Octavia ...
Audi : a1, a2 , a3 , TT ...
Seat : Ibiza , Toledo ...

Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim