Fellne 18

Shitet nga: Burim sadiku 31 Tet 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18 bajn.per audi golf 5.6.7 fave jan te mira shum te rujtne dhe fellnet shiten.pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim