Fellne 18'

Shitet nga: ismajl 18 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18 coll me 10 vrima jan veq 100 km te perdorura gomat ja kum ble 520 euro te eurogoma jan hankok modeli i gomav 225/45/18 fellnet jan te ardhura prej zvicres gomat ja kum ble ks qmimi 650 euro pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim