Fellne 18

Shitet nga: naim 04 Mar 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 18 coll jan shum te mira me garancjon qe nuk dridhin e as nuk jan te domtuara qmimi 220 euroo

shesim dhe vazne dekoruse prej gome me qmim 5 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim