Fellne 18 coll

Shitet nga: drilon 19 Sht 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 18 coll me goma te mira m+s shum te ruajtura sa po te ardhura ng a zvicrra qmim i volitshem

Boj ndrrim ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim