Fellne 18 me goma

Shitet nga: Syla 01 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

485 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma te mira jane me goma MICHELIN 235 /50 R18 per mercedes s class ml bmw audi etj

audi mercedes golf vw passat opel reno fellne fellge 18 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim