Fellne 18 per golf 4

Shitet nga: leunot 16 Shk 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 18 per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim