Fellne 18

Shitet nga: Blerton 17 Shk 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18 bajn per audi A6 A8 merceses S .E .ML etj gola jan 4 te reja MICHELIN 235-50-18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim