Fellne 19

Shitet nga: ardian 10 Mar 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   520 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 19 ' ( OXIGIN ) , te sapo ardhura nga gjermania ,
Me goma te veres 2 pothuajse te reja fulda 235.35.r19
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : VW , Audi
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim