Fellne 19 per audi

Shitet nga: kushtrim 23 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 19 per audi me goma te reja gjith ashtu edhe fellnet jan te sa po ardhura nga austria jon ble 1500 e shes urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim