Fellne 20 inch, me goma altenzo per Mercedes, me..

Shitet nga: EGZON 12 Maj 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 20 coll (inch), me goma 275/30 zr20, dhe 245/35 zr20, te perdorura, mirpo te mira.

Per keto fellne i kam edhe nje pare goma tjera, me dimensione,
295/30 zr 20, Continental, edhe 265/30 zr 20 michelin.

Fellnet jane shum te bukura, siq shihen ne foto,
shum pak te dmetuara.

Fellnet jane me Plloqa, kan qene te montuara ne Mercedes CLS

Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim