Fellne 22" BMW

Shitet nga: Ragip 12 Maj 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jane Breyton 22" per BMW X5 X6 seria 7. Fellnet jan ne gjendje perfekte. Mbrapa jan 11.5x22 e perpara jane 10x22 me goma Continental ne gjendje 70% te mira viti i prodhimit 2014 me numer 335/25 R22 dhe 295/30 R22. Mund te me kontaktoni edhe ne Viber dhe WhatsApp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim