Fellne 235/40/18 Audi Golf 5 etj universal

Shitet nga: fellne 23 Shk 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me 10 vrima bojn per shum lloje veurave
shum te rujshme
mundesi ndrrimi nese me pelqejn 16" ose 17"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim