Fellne 295.30. dimensioni ZR 22SHE

Shitet nga: Dashnim 31 Jan 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna per Q7 AUDI ML MERCEDES TAUREG per Porche ganc te reja te ardhura nga Zvicra
Fellnat jan te mira sjan te bajtura
Fellnet jan 22-SHE , per Fellne garantoj mund ti merni ne shtepi.
Lokacioni Pozheran ju mirpres

Viber: +37745300896
Whatsapp : +37745300896
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim