Fellne Alumini 17-she me Goma 225-55-17 M+S

Shitet nga: fellne Dje 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet e Aluminit te firmes stilauto 17-she me goma Michellin Made in France ,kan qen te montuara ne Kombi Citroen Jumper,ju bejne edhe,Fiat Ducato,Peugeot Boxer gomat jane shume te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim