Fellne BMW 17 dhe 16

Shitet nga: Mentor 01 Dhj 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 per bmw shum te rujtne pa asni grrith dy te parat jon normal kurse te mramtat jon ma t gjana dhe posedojn gomat e pasme 255/35/R17 (bridgenstone),gjithashtu shes edhe fellnet 16 si ne foto mirpo kto jon 4 cop njesoj (gjersia)..Qmimi per 17-250€ kurse per 16-180€..qmimi i diskutueshem
Nr.tel 0038649155581 viber+wats app
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim