Fellne BMW 17coll

Shitet nga: Naim Tasholli 13 Pri 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   270 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per BMW 17coll se bashku me goma 2 ne gjendje te mire dhe dy ne gjendje jo te mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim