Fellne BMW 18

Shitet nga: Fellne bmw 10 Sht 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose ndrrohen fellnet 18 jan te rujtne i ndrroj me 17 fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim