Fellne BMW X3

Shitet nga: Jeton 10 Pri 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per BMW 18 coll shum te mira me gona te veres Jan te ballansume ndrrim I mundshem me fellne 17 per Volkswagen nr 044678332 viber +37745618459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim