Fellne Citroen 14

Shitet nga: Citroen 28 Krr 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan per Citroen nr 14

viber: +377 44 357 701
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim