Fellne+Goma M+S 225/55R16

Shitet nga: Rafiz Lami 11 Pri 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma M+S 225/55R16 per audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim