Fellne Hyundai 14coll

Shitet nga: Hyundai 21 Maj 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Hyundai 14coll
jan 4cop pa goma,

viber: +377 44 357 701
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim