Fellne Nr-18 Mercedes

Shitet nga: Sadat 24 Mar 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne t Mercedesit t ardhura nga ch
Goma tveres t mira. 225/40/18 -92w
Qmimi volitshem /wiber +37744108340
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim