Fellne Oxigin (zbritje)

Shitet nga: OXIGIN LEXOR 19'' 20 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR   560 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 19'' me goma te veres DUNLOP ,te ardhun nga Gjermania,te zeza mat fabrikisht , Origjinal Made in Germany me garancion i kan dokumentet, jan ne zbritje prej 1000 ne 300 euro. Ne ndrrim kan tjeter qmim 600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim