Fellne Urgjent per vw

Shitet nga: Fellne urgjent per Vw 07 Mar 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Vw 225/40/18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim