Fellne X6

Shitet nga: besnik 19 Tet 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne per X6 17she 4 copa dhe 18she 4 copa
4 copa 450 po nese i merrni 8 copa ateher 800euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim