Fellne alomoni dhe goma

Shitet nga: naim 12 Sht 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne alomini te numrav 14 dypar 15 tripar 16 nipar.shes dhe goma te ndryshme numra 14 15 16 17 18 te importuara nga zvicrra bejm dhe ndrrimin e gomav sidhe ballansimin montimi gomes kushton 1.50 vetem heqja e gomes 0,50 kurse ballansimi i fellnev kushton 2 euro kurse bandasht te thjesht kushton 1.50 gjindemi ne talinovc. numer per kontakt 044690507 ju lutem vetwm.prej ores 8 deri ne ora 22.urari ni punes orej ores 8 deri ne ora 19.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim